Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Заява ТОВ "Компанія Дасті"


 

     11 березня 2019 року Південно-західним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу ТОВ «КОМПАНІЯ ДАСТІ» на рішення Господарського суду Одеської області від 15 серпня 2018 року у справі№ 916/1253/15-г про визнання недійсним договору відступлення прав вимоги за кредитами, виданими АТ «ІМЕКСБАНК»
     На данний час ТОВ «КОМПАНІЯ ДАСТІ» як законний кредитор оскаржує зазначене рішення шляхом подачі касаційної скарги до Верховного Cуду України, який має поставити крапку в зазначеному судовому розгляді.

     Таким чином на сьогодні не існує жодної правової підстави сплачувати заборгованість за кредитами на користь АТ «ІМЕКСБАНК», про що неправомірно інформує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та поширюється завідомо неправдиву інформацію, яка може вводити в оману.

     У зв’язку з вище зазначеним, черговий раз нагадуємо, що сплачувати за кредитами необхідно виключно на рахунок ТОВ «КОМПАНІЯ ДАСТІ».

     Внести кошти можливо через каси будь-яких банків України, або шляхом перерахуванням з власного поточного чи карткового рахунку.  

     ТОВ «КОМПАНІЯ ДАСТІ» надалі буде інформувати позичальників про перебіг зазначеного судового розгляду шляхом розміщення інформації на офіційному сайті.